Ochrana proti škůdcům
Ochrana proti ptákům
Ochrana dřeva
Likvidace vegetace

Vertical DEREK - opravdu promyšlený systém

Desinfekce – hubení a omezování choroboplodných mikroorganismů

Druhy způsobovaných škod

 • přenos infekčních onemocnění, vznik alergií a mykóz
 • znehodnocení potravin plísněmi

Přítomnost plísní je rovněž příčinou zvýšeného výskytu hmyzu.

Ochrana proti plísním

 • dodržování čistoty prostředí (např. úklid zbytků potravin), dlouhodobé snížení vlhkosti v objektu (větráním, pomocí kondenzátorů vlhkosti apod.), stavební úpravy (např. protiplísňové malby apod.),
 • běžný úklid s používáním registrovaných desinfekčních prostředků například postřikem, otřením, omytím, máčením či praním.

V případě, že zákazník není schopen problém vyřešit svými prostředky a znalostmi je třeba urychleně kontaktovat profesionální firmu.

Naše nabídka

 • Nejrychlejší řešení vašich problémů.
  K dispozici jsou: horká linka 603 440 970 a bezplatná linka 800 100 428
 • Moderní techniku a přípravky – aplikují se postřiky, zmlžováním
 • Desinfekci ochrannou , tj. komplexní ošetření výrobních a technologických prostorů závodů, prostory s větším výskytem lidí (školská zařízení, domovy důchodců, kasárny, potravinářské výrobny, objekty živočišné výroby, dětská zařízení atd.).
 • Desinfekci ohniskovou , zaměřenou na komplexní asanaci prostředí při výskytu patogenních zárodků - v roce 2002 - 2003 provedla firma DEREK kompletní dezinfekci zatopených tras pražského Metra a areálu Spolany Neratovice.
 • Asanace prostor s výskytem holubího trusu a holubů dle standardní metodiky hl. hygienika (v kombinaci s dezinsekcí) a rovněž desinfekci bytů po zemřelých.

Dezinfekce zatopených tras pražského Metra

metro 01
metro 02
metro 03

ke stažení

Kontaktní osoba:
Bc. Jaroslav Hřebačka

Mobil:
603 440 970

Email:
deratizace@derek.cz

Vybráno z diskuse

papoušci (Kristýna, Vloženo: 22.1.2016)

Dobrý den,
nastěhovali jsme se do bytu, kde v jedné místnosti (naše budoucí ložnice) měl minulý nájemník klece s papoušky (přes všechny stěny, odhaduji 70 papoušků). Stěny máme v plánu oškrábat, vymalovat... ale nevíme co s dřevěnými parketami. Bojíme se, že ve spárách můžou být nějaké bakterie. Bývalý nájemník tam moc nezametal a ani nevytíral. Prostě zrní a vypadané peří na podlaze na denním pořádku. Poradíte nám prosím nějaký dezinfekční prostředek? Mnohokrát děkuji za odpověď.

Odpověď:

Dobrý den, doporučuji důkladně povysávat (nečistoty ve spárách mezi parketami) a poté provést dezinfekci postřikem dezinfekčním přípravkem na bázi kvarteních sloučenin nebo aktivního kyslíku, které neleptají a neodbarvují (Sanytol, Chirox a mnoho dalších). R. Kaluža

Myši (Jana, Vloženo: 23.2.2015)

Dobrý deň, v kancelárii sme mali myši - našli sme v dokladoch trus. Chcem sa spýtať, či sa dá nakaziť aj tým, že by sme sa napríklad dotýkali dokladov, na ktorých bol trus alebo moč po ich odstránení (trusu)? Môže sa to preniesť aj na ostatné predmety, ktoré prídu do styku s takýmito "očístenými" dokladmi, prípadne dostať do vzduchu ak sme ich skartovali? Kolegyňa je totiž tehotná, takže máme obavy z prípadnej nákazy.

Odpověď:

Dobrý den, přenos infekce z moči hlodavců je bohužel možný. Účinná dezinfekce dokumentů bez jejich poškození je velmi složitá - papír je savý materiál a moč tedy nezůstává jen na jeho povrchu.Dezinfekce papíru je složitá a nákladná a v praxi se používá jen u vzácných archiválií. R. Kaluža

Dezinfekce (jane, Vloženo: 12.9.2014)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou dezinfekci mám použít po zásahu myší aby to bylo čisté.Děkuji

Odpověď:

Dobrý den, volba dezinfekčního přípravku je závislá na ošetřovaných površích a charakteru ošetřovaného prostoru. Pokud nevím co a kde chcete dezinfikovat, neumím na takovouto otázku odpovědět. R. Kaluža

desinfekce do prostoru (Iveta Šmídová, Vloženo: 17.11.2009)

Dobrý den, existuje prosím nějaká desinfekce do prostoru?Jedná se o taxi, madla v autě není problém otřít,ale zákazníci kejchaj aniž by si před pusu strčili ruku,natož kapesník.Děkuji za odpověď s pozdravem Šmídová

Odpověď:

Nějaká trvalá prostorová desinfekce není. Budete muset desinfekci OPAKOVANĚ provádět a to otřením ploch roztokem desinfekčního prostředku, případně se chránit individuálně (očkování, rouška).

Přejít do diskuse

Zpět na začátek ^